Torq Nutrition Üyelik Sistemi

Artık TORQ NUTRİTİON sitesinden alışveriş yaparken bir yandan puan kazanacak, ve puanlarınızla sonraki tüm alışverişlerinizde geçerli bir indirim kazanacaksınız. Ne kadar çok alışveriş yaparsanız indirim oranınız o kadar artacak.
 
HEMEN ALIŞVERİŞE BAŞLA

ÜYELİK SEVİYELERİ

 
0 - 19.999
Puan
%0 İndirim
 
20.000 - 39.999
Puan
%5 İndirim
 
40.000 - 59.999
Puan
%7,5 İndirim
 
60.000 ve Üzeri
Puan
%10 İndirim
NASIL ÇALIŞIR?
Alışveriş yaptıkça sepetteki tutarın 10 katı kadar puan hesabına geçer.
( Örneğin: 100TL alışveriş için 1000 puan )
Puanların arttıkça üyelik seviyen ve dolayısıyla indirim oranın da artacak.

TORQ NUTRİTİON ÖZEL ÜYELİK SİSTEMİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

1-
Torq Nutrition ’a üye olduğunuzda sisteme dahil oluyorsunuz ve alışverişe başladığınız andan itibaren puan toplamaya başlıyorsunuz. Üstelik önceden Torq Nutritin ’a üyeliğiniz varsa eski alışverişlerinizden edindiğiniz puanlar hesabınıza geçiyor.
2-
Eski bir Torq Nutrition üyesi olarak sizi sisteme çok daha avantajlı bir şekilde dahil ediyoruz. Eski siparişlerinizden biriken puanları hesaplayıp onu da hesabınıza ekliyoruz.
3-
Alışveriş yaptıkça sepetteki tutarın 10 katı kadar puan hesabınıza geçer. Ayrıca ürün hediye ve sepet hediyeleri seçeneklerinde de puan kazanma opsiyonunu seçebilir, bu sayede puanlarınızı artırabilirsiniz.
4-
Yaptığınız alışverişten ve hediye seçeneklerinden kazandığınız puanlar arttıkça artan oranlardaki indirimlere hak kazanacaksınız. Bu indirimler sepette otomatik olarak size özel uygulanacak.
5-
Kazanılan indirim oranı size özel olduğu için başka bir kullanıcıya aktarılması mümkün değildir.
6-
Üyelik seviyeniz değişmeyecek, alışveriş yaptıkça puanlarınız hesabınıza işlenecek ve üyelik seviyeniz yükselmeye devam edecektir.
7-
İndirim kampanyalı ürünler ve kombinasyonlarda geçerli olmayacak. Ancak kampanyalı ve kombinasyon ürünlerinden satın aldığında puan kazanmaya devam edeceksin.
8-
Puanlar 14 günlük yasal iade süresini geçirdikten sonra, yani alışveriş yaptıktan 2 hafta sonra hesabınıza geçecek.
9-
14 günlük yasal iade süresi içerisinde iade gerçekleşirse onaylanmayı bekleyen puanlar iptal olmuş olacak. Eğer iade bu süre sonrasında puanlar hesabınıza geçtikten sonra gerçekleşirse kazanılan puanlar hesabınızdan düşülecektir.
10-
Sadece iade edilen üründen kazanılan puanlar iptal olacak, diğerleri hesapta kalmaya devam edecektir.