KİLO VE HACİM

İNDİRİM
% 23
MUSCLE RİCE MİKRONİZE PİRİNÇ UNU

Gainer, sporcuların yağsız kas kütlesi kazanmasına yardımcı olan yüksek kalorili besin takviyesidir. Gainer yani Karbonhidrat Tozları, proteine ek olarak yüksek oranda karbonhidrat içerir. Ek olarak, kullanılan bazı Gainer’lar protein içermeyebilir.

Torq Nutrition Gainer, 1 porsiyonda 817 kalori içermesinin yanı sıra; 26,5 gram Whey Protein, 1500 mg Kreatin Monohidrat, 160 gram Karbonhidrat ve birçok vitamin ve mineral içerir. Kilo almak isteyenler için eşsiz bir üründür.

Gainer Ne İşe Yarar?

Gainer, gün içerisinde aldığınız kalori miktarını artıran bir besin takviyesidir. Gün içerisinde daha fazla kalori ve protein almak, zamanla kilonuzu artırır ve bu da kas kütlenizi artırmaya yardımcı olur. Kas kütlesini artırmak için kütle kazanmak mecburi olmasa da, fazladan kalori ve protein almak iyi bir tercihtir.

Gainer Nasıl Kullanılır?

Kas oranını artırmak ve kütle kazanmak için yaktığınızdan daha fazla kalori almanız gerekir. Gainer kullanarak kilo almak için, gün içerisinde aldığınız besinlerin takibini yapmalı ve Gainer’ı takviye olarak kullanmalısınız. Yeterli derecede karbonhidrat, yağ ve protein tükettiğinizi varsayarsak, ek olarak Torq Nutrition Gainer kullandığınız zaman günün sonunda fazladan 817 kalori almış olursunuz ve hem kas kazanımı hem de kütle artışını desteklemiş olursunuz.

Gainer Ne Zaman Kullanılır?

Gainer kullanmak için en uygun zaman, antrenmandan sonrasıdır. Yüksek kaliteli karbonhidrat içeriğine sahip olan Torq Gainer ile antrenman sırasında boşalan glikojen depolarını hızlıca doldurabilirsiniz.

Gainer Satın Al

Yüksek kalori, yüksek amino asit profili ve kaliteli bir karbonhidrat kaynağı arayanlar için birebir olan Torq GOLD Mass Gainer ürününü aynı gün ve ücretsiz kargo avantajıyla satın alabilirsiniz.